Vandr 2005
1. den:
- Doksy->Komorní Hůrka->Cheb
2. den:
- Cheb->Nový Drahov->Soos->Skalná (hrad)->
Františkovy lázně->Cheb
3. den:
- Cheb->lázně Kynžvart->Mariánské lázně (kolonáda)->Mrázov
4. den:
- Mrázov->Teplá (klášter)->Teplá->Bečov
5. den:
- Bečov->Krásenská rozhledna->Krásno (hornické muzeum)->
Horní slavkov->Loket->Karlovy Vary->Teplice
6. den:
- Teplice->Krupka (štola starý martin)->Ústí nad Labem
7. den:
- Ústí nad Labem->Terezín (památník)->Úštěk
8. den:
- Úštěk->Nedamov (jazový festival)
9. den: